Kategórie

OBSIDIAN CONTROL SYSTEMS V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Stvorný s vášňou: Obsidian Control Systems ja výsledkom viac ako 25 rokov skúseností s vývojom profesionálnych riadiacich systémov využívaných v zábavnom proemysle na ovládanie automatizovaných a divadelných svetiel a zariadení.

Našimi piliermi sú:

  • Vytvorené profesionálmi - Software na ovládanie svetiel a hardware navrhnuté pre profesionálov aby vynikli na najvyššej úrovni
  • Vysoká hodnota - Špičková technológia a dizajn sprístupnené poskytnutím cenov dostupných riešení
  • Intuitívnosť - Náše produkty sa ovládajú jednoducho - Či už ste skúsený režisér alebo svetelný dizajnér na najvyšej úrovni alebo programátor ktorý ešte stále zdokonaluje svoje remeslo, Obsidian vytvára produkty s ohľadom na vás.

História vývojového tímu siaha až do roku 1992 k sérii ocenených ovládacích pultov CASE, k ovládaciemu pultu MAXXYZ, Eureka a Maxedia Media Serverom, M-Series / M-PC platforme až po súčasnosť k úsvitu novej evolúcie systémov na riadenie osvetlenia v zábavnom priemysle. Naše produkty sú navrhnuté a udržiavané profesionálmi na ovládanie sveiiel ponúkajúc širokú škálu ovládačov, vrátane excelentných možností základnej úrovne. Užívateľ môže komunikovať priamo s našim inovačným tímom či už ako spätná odozva alebo s problémami pretože naše produkty vyvíjame pre užívateľov a s ohľadom na potreby užívateľov..

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop